Norėdami susisiekti su mumis, užpildykite šią anketą:

captcha

Geriausi kelionių pasiūlymai pasieks Jus akimirksniu!

Užsisakykite naujienlaiškį

Slidinėjimas

trys sleniai slidinejimas skiing-family-fun ski-therme-bad-kleinkirchheim la-plagne ski-holidays-abtenau-v220 apres_ski-slidinejimas-italija

Sakoma, kad kartą pabandęs – negali sustot! Kalnų slidinėjimas užburia – norisi dar! Pasakiški vaizdai ir adrenalino pojūtis kiekvienais metais pritraukia vis daugiau slidinėjimo gerbėjų. Europoje yra didelis slidinėjimo kurortų pasirinkimas, kuriuose sau tinkamas trasas ras ir mažieji slidinėtojai ir pažengę slidininkai:

Slidinėjimas ITALIJOS kurortuose: Bormijo – yra vienas prestižiškiausių slidinėjimo kurortų Italijoje. Bormijuje Jums paruošta 50 km trasų, iš jų 35 % mėlynų, 45 % raudonų ir 20 % juodų. Trasas aptarnauja 17 keltuvų. Slidinėjimo kurortas Livinjo – įsikūręs maždaug 1800 m aukštyje virš jūros lygio, netoli Šveicarijos. Į šį kurortą slidininkus vilioja ne tik geros sąlygos slidinėjimui, bet ir kainos – Livinjas vienas pigiausių Alpių kurortų. Laisvalaikį Livinjo miestelyje dauguma mėgsta leisti vietos baruose arba neapmokestintų prekių parduotuvėse.

PRANCŪZIJOS ALPĖSE milžiniškas kalnų slidinėjimo trasų pasirinkimas. Šamoni – aukščiausia Europos kalno Monblano papėdėje įsikūręs regionas, tituluojamas pasaulio kalnų slidinėjimo sostine. Trys slėniai – tai didžiausias pasaulio slidinėjimo regionas, kurio pačiame centre yra įsikūręs Bride le Ben slidinėjimo kurotas. Daugiau nei 800 trasų, geriausios kokybės sniegas, gausybė žiemos pramogų bei dar daugiau Jūsų laukia Prancūzijos Alpėse!

Vienas populiariausių AUSTRIJOS slidinėjimo kurotų – Mairhofeno kurotas. Į populiariausiųjų sąrašą Mairhofenas patenka dėl daugelio priežasčių: užburiantys kalnų peizažai, didelis trasų pasirinkimas, be to, tai vienas gyviausių ir jaunatviškiausių kurortų Europoje. Mairhofeno slidinėjimo zonoje yra 133 km trasų.

Slidinėjimo kelionės visai šeimai!
Slidinėjimas – tai puiki pramoga visai šeimai. Tai sveikata, puikus oras, gera nuotaika.