Norėdami susisiekti su mumis, užpildykite šią anketą:

captcha

Geriausi kelionių pasiūlymai pasieks Jus akimirksniu!

Užsisakykite naujienlaiškį

Lekiam pasišildyt į TENERIFĘ! Degantis pasiūlymas

 

Degantis paskutinės minutės pasiūlymas 8 dienų poilsiui Tenerifėje kovo 5 d. išvykimui tik nuo 415 EUR

PASKUTINĖS VIETOS LĖKTUVE!

Green Park apartamentos 2* – apartamentų tipo viešbutis Golf del Sur vietovėje. Tinka savarankiškai keliaujantiems turistams.

nuo 415 EUR, be maitinimo

Turquesa Playa 4* – Už 300 metrų nuo Playa Jardín paplūdimio ir už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Puerto de la Kruzo įsikūrusiame viešbutyje yra 2 baseinai, savitarnos restoranas bei nemokama mažojo golfo aikštelė. Viešbutyje įrengti vidaus ir lauko baseinai. Per 15 minučių pėsčiomis nueisite iki Puerto de la Kruzo autobusų stoties, iš kurios galėsite keliauti po salą.Rekomenduojamas poroms.

nuo 495 EUR, pusryčiai

Blue Sea Interpalace 4* – Tenerifės Puerto de la Kruzo kurorte įsikūrusiame viešbutyje svečiams siūloma pasigėrėti Atlanto vandenyno vaizdais, pažaisti lauko tenisą, paplaukioti vidaus ir lauko baseinuose bei apsistoti numeriuose su oro kondicionieriais ir balkonais. Viešbučio restorane įrengta terasa bei patiekiami tarptautiniai valgiai. Viešnagės metu taip pat galėsite apsilankyti bare prie baseino. Viešbutyje yra vaikams skirtas baseinas bei rengiamos pramoginės programos vaikams.

nuo 549 EUR, pusryčiai

Alborada Beach Club 3* – Labiausiai į pietus nutolusiame Tenerifės taške įsikūrusiame apartamentų komplekse „Alborada“ yra 3 792 kv. metrų ploto baseinas, išėjimas į paplūdimį ir įrengti numeriai su balkonais, iš dalies kurių matyti Atlanto vandenynas. Taip pat įrengta didelė deginimosi terasa ir vaikų baseinas. Viešnagės metu galėsite pažaisti stalo tenisą, dalyvauti pramoginėse vakaro programose ir lankytis nardymo mokykloje. Dienos metu rengiami užsiėmimai vaikams.

nuo 565 EUR, be maitinimo

Allegro Isora 4* – Viešbutis įsikūręs pietvakarinėje Tenerifės dalyje, vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo La Arena paplūdimio. Viešbutyje įrengti 3 lauko ir 1 vaikų baseinai bei sveikatingumo centras. Viešbutyje taip pat rengiamos pramogų programos ir įrengtas vaikų klubas. Viešnagės metu galėsite pažaisti lauko ir stalo tenisą.

nuo 695 EUR, pusryčiai ir vakarienė

Best Jacaranda 4* - viešbutis įsikūręs netoli Kosta Adechės centro. Iki paplūdimio 500 m. Nuo pakrantės matosi La Gomeros sala. Kartą per savaitę viešbutyje vyksta teminės vakarienės. Tinka poilsiui su šeima ir vaikais.

nuo 865 EUR, pusryčiai ir vakarienė

Gala 4* – Plaja de las Amerikas kurorte, maždaug už 100 metrų nuo paplūdimio įsikūrusiame didžiuliame viešbutyje svečiams siūloma paplaukioti lauko baseine, lankytis SPA centre bei apsistoti numeriuose su balkonais. Viešbutyje yra savitarnos restoranas, prie baseino įrengtas ir kokteilių barai bei terasa „Chill-Out“, kurioje galėsite ilsėtis žvelgdami į Atlanto vandenyną ir Gomeros salą. Rengiamos pramoginės vakaro programos bei įvairūs dienos užsiėmimai. Viešbutyje taip pat įrengtas vaikų klubas ir poilsio salonas, kuriame yra televizorius bei veikia nemokamas belaidis internetas.

nuo 889 EUR, pusryčiai

Lekiam pasišildyt į TENERIFĘ! Degantis pasiūlymas
nuo 415 EUR
485 EUR
Išvykimas: kovo 5 d.
Į kainą įeina:
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Bagažas (rankinis - 5 kg, registruojamas - 15 kg)
  • Pasitikimas oro uoste
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu
  • *Kaina nurodyta vienam asmeniui dviviečiame kambaryje
  • ! Norėdami užsisakyti kelionę - skambinkite ar rašykite žemiau nurodytais kontaktais
Turite klausimų? Susisiekite:
Dina Dina
dinadina460
(8-5) 2107067
dina@tur.lt