Norėdami susisiekti su mumis, užpildykite šią anketą:

captcha

Geriausi kelionių pasiūlymai pasieks Jus akimirksniu!

Užsisakykite naujienlaiškį

BLACK FRIDAY! EGIPTAS tik nuo 294 EUR su viskas įskaičiuota

 

BLACK FRIDAY pasiūlymas! 8 dienų poilsis EGIPTE, Hurgadoje gruodžio 3-17d. išvykimui tik nuo 294 EUR su viskas įskaičiuota

PASIŪLYMŲ KIEKIS RIBOTAS!

SAND BEACH 3 * - Senojoje miesto dalyje įsikūręs viešbutis. Kompaktiška teritorija. Rekomenduojamas ekonominiam, nepretenzingam poilsiui. Apie 13 km iki Hurgados oro uosto, apie 1 km iki Hurgados senamiesčio, ant jūros kranto.

d, viskas įskaičiuota

ZAHABIA VILLAGE & BEACH RESORTS 3+ * – Viešbutis esantis už Sakalos, kelyje link senosios Hurgados miesto dalies, antroje viešbučių linijoje. Viešbutis, turi nedidelę teritoriją ir erdvius, kuklius numerius. Nuolaidus smėlio įėjimas į jūrą, gražūs koraliniai rifai paplūdimyje. Rekomenduojamas ekonominės klasės poilsiui, jaunimui, poroms, nepretenzingiems klientams.

nuo 298 EUR, viskas įskaičiuota

ROYAL LAGOONS AQUA PARK RESORT HURGHADA 5 * - viešbutis įsikūręs antroje viešbučių linijoje. Turi nuosavą paplūdimį su geru įejimų į jūrą. Kambariai paprasti, bet  šviesūs ir erdvūs. Rekomenduojamas ekonominiam, ramiam poilsiui poroms.

nuo 305 EUR, viskas įskaičiuota 24 h

PANORAMA BUNGALOWS AQUA PARK HURGHADA 4 * - Viešbutis turintis nedidelę teritoriją ir esantis ramioje vietoje tarp Hurgados ir El Gunos miestų, į kuriuos kursuoja viešbučio autobusas. Standartiniai numeriai turi vaizdą į gatvę ir į statybas. Nuolaidus įėjimas į jūrą, todėl tinkamas šeimoms su vaikais. Rekomenduojamas ramiam šeimų poilsiui.

nuo 312 EUR, viskas įskaičiuota

TITANIC PALACE 5 * - Vienas iš naujesnių viešbučių, turintis didelį paplūdimį bei daugybę baseinų. Visi vasarnamiai turi po savo mažą baseiną. Numeriai erdvūs bei gražūs. Yra vandens parkas. Didelė vaikų žaidimų aikštelė įrengta laivo stiliumi. Didelis žaidimų kambarys. Rekomenduojama šeimoms su vaikais.

nuo 350,5 EUR, viskas įskaičiuota

BLACK FRIDAY! EGIPTAS tik nuo 294 EUR su viskas įskaičiuota
nuo 294,5 EUR
344 EUR
Išvykimas: gruodžio 3 d.
Į kainą įeina:
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Bagažas (rankinis - 5 kg, registruojamas - 20 kg)
  • Pasitikimas oro uoste
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu
  • * Neįskaičiuotas vizos mokestis (28 €)
  • **Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje
  • !Norėdami užsakyti kelionę kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais
Turite klausimų? Susisiekite:
Edita Edita
tur-info
370 696 85005
info@tur.lt