Norėdami susisiekti su mumis, užpildykite šią anketą:

captcha

Geriausi kelionių pasiūlymai pasieks Jus akimirksniu!

Užsisakykite naujienlaiškį

9 dienų poilsis TURKIJOJE su viskas įskaičiuota tik nuo 264 EUR!

 

Karštas pasiūlymas 9 dienų poilsiui Turkijoje su viskas įskaičiuota balandžio 17, 22 d. išvykimui tik nuo 264 EUR

KLEOPATRA MOON SUITE HOTEL 3 *Šiuolaikiško interjero ir dizaino viešbutis, kompaktiška teritorija. Rekomenduojamas poilsiautojams, kuriems reikia miesto centro. Apie 2 km iki Alanijos miesto, apie 600 m iki garsaus Kleopatros paplūdimio.

nuo 264 EUR, viskas įskaičiuota

GOLDEN SUN HOTEL 3 * – Jaukus viešbutis, esantis tylioje ir ramioje vietoje, turintis žalią teritoriją. Nevyksta pramoginiai renginiai. Ekonominės klasės poilsiui. Apie 15 km iki Kemero, Beldibio gyvenvietėje, apie 450 m iki nuosavo paplūdimio (per kelią).

nuo 269 EUR, viskas įskaičiuota

SIDE SU HOTEL 4 *Neapgyvendinami jaunesni nei 16 metų asmenys (16+). Jauki teritorija. Geras maistas ir draugiškas personalas. Rekomenduojama ramiam poilsiui. Apie 2 km iki Sidės miesto, apie 300 m iki nuosavo paplūdimio.

nuo 284 EUR, viskas įskaičiuota

MAYA WORLD BELEK 4 * – Jauki teritorija: keli baseinai, vandens kalneliai, dienos metu vyksta pramoginiai renginiai. Toliau nuo jūros, bet svečių patogumui yra nemokamas pervežimas ir nemokamas bara paplūdimyje, kur galima ir papietauti. Apie 7 km iki Beleko, apie 2 km iki Kadrijos gyvenvietės, apie 1,4 km iki nuosavo paplūdimio.

nuo 320 EUR, viskas įskaičiuota

EUPHORIA PALM BEACH RESORT HV-1 – Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Jauki teritorija. Rekomenduojama ramiam poilsiui. Vyksta pramoginiai renginiai, vaikams įrengtas vaikų klubas.

nuo 340 EUR, Ultra viskas įskaičiuota

BEACH CLUB DOGANAY 5 * – Viešbutyje Jūsų lauks jauki ir šeimyniška atmosfera, geri numeriai bei skanus maistas. Geras kainos ir kokybės santykis. Rekomenduojamas šeimos poilsiui. Organizuojami pervežimai iki Alanijos miesto centro (nemokamai). Apie 7 km iki Alanijos miesto, apie 5 km iki Konaklio gyvenvietės, apie 100 metrų iki paplūdimio (per kelią, yra požeminė perėja).

nuo 368 EUR, Ultra viskas įskaičiuota

CRYSTAL DE LUXE RESORT&SPA 5 *Šiuolaikiškas miesto tipo viešbutis turintis kompaktišką teritoriją. Pačiame Kemero kurorto centre, netoli parduotuvių, restoranų ir diskotekų. Geras maitinimas, erdvūs numeriai, gerai išvystyta infrastruktūra. Rekomenduojamas visų tipų poilsiui.

nuo 466 EUR, Ultra viskas įskaičiuota

9 dienų poilsis TURKIJOJE su viskas įskaičiuota tik nuo 264 EUR!
nuo 264 EUR
320 EUR
Išvykimas: balandžio 17 d.
Į kainą įeina:
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Bagažas (rankinis - 5 kg, registruojamas - 20 kg)
  • Pasitikimas oro uoste
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu
  • ! Norėdami užsisakyti kelionę - skambinkite ar rašykite žemiau nurodytais kontaktais
Turite klausimų? Susisiekite:
Dina Dina
dinadina460
(8-5) 2107067
dina@tur.lt